Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveIncident i papritur pak para prime-it ne BBVA, ja çka ndodhi

Incident i papritur pak para prime-it ne BBVA, ja çka ndodhi

Sonte pritet te zhvillohet prime i radhës i Big Brother Vip Albania. Gjate kësaj nate do te marrin vëmendje ngjarjet te cialt kane ndodhur brenda javës. Afermiteti i Luizit dhe Oltes qe nga loje ne nje bluz si nje person i vetëm, ka bere shume fansa te kthehen nga Olta dhe te largohen nga Kiara.

Sonte pritet te largohet dikush nga te nominuarit e javës, megjithatë nate e gjate duket te jete. Ngjarjete e shumta janë ato te cilat po komentohen nga banoret. Big Brother Vip Albania, si duket ka hyre ne ditët e 80-ta, megjithatë vetëm njeri nga ta do te jete si fitues i këtij edicioni, shkruan InfoKosova.

Nje incident i vogel ka ndodhur pak para se te fillonte prime, ku divani ne te cilin ishin ulur cifti Kejsi dhe Kristi i ka leshuar, duke shkaktuar te qeshura. Armaldo dhe Visi ishin ata te cilet e larguan menjehere divanin.

Kujtojme se nuk eshte hera e pare, pasi kohe me pare ka ndodhur po rasiti i njejete me ish banoren Tea, ku nga pesha e madhe e ka leshuar edhe ate. Shpresojm se BBV, do te marr me seriozisht punen interierit./ InfoKosova/ Shiko fotot :

Rrjetet Sociale

630,332FansaPëlqeje
28,211NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit