Ines Trocchia i lë fansat pa gjum

Bukuroshja e njohur Ines Trocchia nuk është kursyer aspak duke reklamuar linjat e saj.

Bukuroshja Ines që njihet edhe si një tifoze e Interit, ka publikuar një video ku reklamon format e saj superseksi.

Komentet dhe pëlqimet në videon e saj kanë qenë të shumta, kjo pasi vjen vetëm dy ditë para ndeshjes së rëndësishme të zikaltërve përball Juventusit.

Shiko Fotot:

Shiko Videon: