10.8 C
Kosovo
E premte, 13 Dhjetor, 2019
Ballina Uncategorized Infermierja bën foto me foshnjën e porsalindur por nuk e pa këtë...

Infermierja bën foto me foshnjën e porsalindur por nuk e pa këtë detaj që i tmerroi të gjithë

Rrjetet sociale shërbejnë pothuajse çdo herë për njoftime të reja, apo edhe për lindje të reja.

Prindër të ri duan ta ndajnë fotografinë e parë e të porsalindurit për t’i treguar botës se familja po zgjerohet, shkruan Mirror.

Ka shumë prej nënave të reja, që pas lindjes, kanë çrregullime, dhimbje dhe preferojnë të bëjnë pushim të vend se të hedhin fotografi në rrjetet sociale.

Fotografia e mëposhtme duket sikur është një çast i bukur i një fëmije me një mjeke ose infermiere, por pastaj sytë tuaj shkojnë në sfond…

Fotoja është titulluar:

“Disa njerëz janë me ngut për ta vënë fotografinë e foshnjes në Facebook, por harrojnë disa gjëra para se ta postojnë”.

“Konfuzioni im është se pse infermierja është e zënë duke bërë fotografi me fëmijën e dikujt tjetër, derisa nëna nuk e ka përfunduar procesin e lindjes?” pyeti një nënë.

608,850FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Hoxha apel shqiptarëve: “Nëse s’keni pare, trusni b…ën dhe kqyrne Feriden”

Imami nga Shkupi, Sadulla Bajrami në një ligjeratë para xhematit ka folur rreth varfërisë. Ai ka apeluar që nëse nuk keni para, të rrini në...
web
analytics