Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveIsh-banori i Big Brother VIP Albania futet në kurth, “klientja” i kërkon...

Ish-banori i Big Brother VIP Albania futet në kurth, “klientja” i kërkon të bëjnë dashuri

Ish-banori i Big Brother Vip Albania, Pirro Beati, ka rënë në kurthin e një kamera të fshehtë nga “Top Albania Radio”. Kësaj radhe “caku” i Anxhelës ka qenë pikërisht Beati.

Sigurisht që roli që ajo mori në këtë telefonatë ishte roli i modeles.Ajo e telefoni Pirron dhe i kërkoi që të realizonin një set fotografik te nxeht.

Anxhela i sqaroi se si i donte fotot, por në fund i vendosi dhe një kusht ku i tha se në fund të setit duhet të kryenin marrëdhënie seksuale, pasi e ka zakon. Beati mbeti i befasuar nga kjo kërkesë, duke e mohuar kategorikisht.

Ja reagimi i tij: Gazetarja: Kam një merak. Unë kam bërë foto dhe më përpara, kam zakon, që pas çdo seti fotografik, bej dashuri me fotografin.

Beati: What? Jo nuk ndodh kjo. Gazetarja: Është sikur të nënshkruash një kontratë, sikur të hedhësh një firmë. Beati: Jo nuk ndodh kjo.

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit