Web Analytics
BallinaUncategorizedIsh-banori i shtëpisë së famshme ndahet nga e dashura e tij

Ish-banori i shtëpisë së famshme ndahet nga e dashura e tij

Partnerja e ish-banorit të “Big Brother VIP”, Kledi Hysa, u bë e njohur për publikun gjatë kohës që ish-futbollisti ishte në shtëpi dhe deklaroi se dëshiron të ketë një njohje me këngëtaren kosovare, Beatrix Ramosaj, teksa kishte një lidhje jashtë.

Khaoula Selmi ishte e ftuar në një emision televiziv, ku zbuloi se ata ishin në lidhje që 6 vite, e që duket se kësaj lidhje tashmë i ka ardhur fundi.

Pasi që disa ditë më radhë, Kledi është kapur ‘mat’ me ish-banoren, Sheila Haxhiraj, kështu duke u bërë viral nëpër rrjete sociale, ndërsa dyshja ende nuk ka reaguar lidhur me këtë gjë.

Në një nga intervistat pas daljes, ai u shpreh se çdo gjë shkon mirë me partneren e tij dhe janë sqaruar tashmë.

Por, një detaj që është vërejtur së fundmi është se dyshja nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetin social “Instagram”.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit