Web Analytics

Ish-banorja e “BBVA” çohet nga karrigia e jurisë dhe shpërthen në të shara, ja e papritura që ndodhi gjatë emisionit

Botuar nga: InfoKosova

Modelja e njohur, Beniada Nishani, ishte një ditë më parë e ftuar finalen e madhe të “She’s on Top”.

Ajo ishte pjesë e jurisë profesioniste me Krist Aliajn dhe Dea Mishel.

Në një moment, bukuroshes bionde i ka ndodhur një e papritur.

Një karkalec iu ngjit asaj, e cila e trembur çohet nga karrigia dhe bërtet.

“Ej, u fut brenda moj”, dëgjohet të thotë ish-banorja e “Big Brother VIP 1”, e cila më herët tha disa fjalë banale në italisht.

Kujtojmë se Beniada prej disa kohësh është në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes nga ish-partneri i saj.

Ka qenë mikesha e saj, Jori Delli, ajo që i ka nxjerrë sekretin përmes një postimi në rrjetet sociale.

Më pas Jori, teksa ishte e ftuar në emisionin “Procesi Sportiv” në Top Channel, e konfirmoi se Nishani ishte beqare.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT