Web Analytics
E diel, 4 Qershor, 2023

Ish-banorja e Big Brother nis me muzikën

Arinda Gjoni ishte e ftuar në programin “Se luan topi” dhe tregoi se ka një miqësi 10 vjeçare me Beniadën.

Por nga ana tjetër ajo zbuloi se kanë menduar të vijnë së bashku me një bashkëpunim.

Sipas Arindës, Beniada ka vesh të mirë për muzikë, e në projektin e tyre do të përshtatet shumë mirë.

“E kemi menduar para 2-3 vitesh.

Ka vesh muzike, do ta marr në një bashkëpunim, do jetë këngë e lezetshme.

Beniada do përshtatet shumë mirë”, tha Arinda./Shqip

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu