Ish e dashura e Butrintit, “çmend” fansat e shtritë në plazh

Kiara Tito ia dha flakën sot rrjetit.

Ajo ka publikuar një fotografi më bikini të bardha teksa shihet e shtrirë në plazh, shkruan InfoKsoova.

Si gjithmonë Kiara po dukej e zjarrtë dhe bombastike.

Po ashtu edhe format trupore morën vëmendje në këtë fotografi./InfoKosova/