Web Analytics

Ish e dashura e Don Xhonit reagon e revoltuar pasi konfirmoi lidhjen e re

Botuar nga: InfoKosova

Ka muaj që reperi nga drenica Don Xhoni është ndarë nga modelja ruse, Ariana Lirey.

Mirëpo, raporti në mes reperit dhe modeles vazhdon të komentohet në media.

Në mediat shqiptare po qarkullon lajmi se Ariana, është në një lidhje të re dashurie e kjo nxiti reagimin e kësaj të fundit.

“Për mua kjo është histori e përfunduar. Ju lutem mos e lidhni më emrin tim me Xhonatanin. Faleminderit të dashura media.”, shkroi ajo në InstaStory.

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT