Web Analytics

Ish e dashura e Getinjos bën ndryshimin e papritur në pamje

Botuar nga: InfoKosova

Vivien Thano është mjaftë aktive në rrjetet sociale ku publikon momente të ndryshme nga jeta private.

Ajo per publikun eshte e njohur edhe si ish e dashura e reperit Getinjo.

Ajo ka vendosur qe te bej nje ndryshim te madh ne pamje.

“Mbas 10 vjetësh vendosa te lyej flokët dhe te vendos extension” është shprehu Vivien.

Shiko foton:

Të FUNDIT