Ish e dashura e Majkut pozon para veturës super luksoze!

Majlinda Zeka është një emër shumë i komentuar në mediet rozë.

Ajo ndan me ndjekësit imazhe nga më të ndryshmet nga përditshmëria e saj.

Së fundi, Majlinda ka zbuluar se është bërë me veturë të re dhe super luksoze.

Majlinda ka postuar disa fotografi ku shfaqet e kuruar deri në detajin më të vogël./Blic/