Web Analytics

Ish e dashura e Meritonit arrin në Tiranë, pritet një përballje me Meritonin sonte?

Botuar nga: InfoKosova

Meriton Mjekiqi është një nga personazhet më të përfolur në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ pas afrimitetit me Ilnisën.

Dyshja janë parë më të afërt se kurrë ditët e fundit, ku ndër të tjera mbrëmjen e së shtunës shkëmbyen edhe puthjen e tyre të parë në buzë.

Në klipin prezantues të tij, Meritoni përveç karrierës dhe karakterit të tij theksoi se është edhe baba i një djali të cilin e ka mbajtur larg vëmendjes së mediave edhe raportin me të.

Por sa i perkete ish partneres se Meritonit,ajo qysh prej hyrjes se Meritonit ne BBVA , ka qene kryetema ne mediat roze.

Ajo dy dite me pare ka reaguar ne rrjetin e saj social Instagram duke deklaruar se djali eshte vetem i saj dhe se Meritoni po e perdore vetem per fame.

Storyen e saj e ka bere lajm edhe vete TopChannel.

E gjate dites se sotme, ish e dashura e Meritonit ka shperndare nje foto , teksa shihet qe ka arritur ne aeroportin e Tiranes.

Rrjeti menjehere ka aluduar se mund te kete nje perballje mes saj dhe Meritonit sonte ne prime.

Se a do te ndodh vertete kjo , mbetet te shihet./VEQSHQIP/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT