Ish e dashura e Robert Berishës reklamon të pasmet e mëdha

Jessica Kadiu ish e dashura e këngëtarit Robert Berisha njihet për fizikun e formësuar dhe për bukurinë e saj.

Ajo shpesh publikon fotografi nga përditshmëria e saj dhe gjithmonë mahnit fansat, shkruan infokosova.

Së fundmi ka postuar disa fotografi nga ballkoni.

E në fokus i ka vënë edhe të pasmet e mëdha që ka./Infokosova/