Ish e dashura e Robertit mahnit rrjetin me format trupore

Jessica Kadiu ish e dashura e Robert Berishës ka mahnitur rrjetin me foton e fundit.

Ajo në secilën foto që poston duket bukur dhe me stil.

Mirëpo në foton e fundit përpos bukurisë ka theksuar edhe format e përsosura trupore.

Edhe nga publiku u prit mirë pasi u pëlqye mjaft shumë./Infokosova/