Ish e dashura e Xherdan Shaqirit e zjarrtë nga pushimet

Futbollisti Xherdan Shaqiri për një kohë të gjatë u komentua për një lidhje dashurie me këngëtaren Dhurata Ahmetaj.

Ahmetaj vazhdon të mos jetë aktive në muzikë që kur u shkëput nga grupa e këngëtarit Blero, shkruan InfoKosova.

Megjithatë aktive është në rrjete sociale me fotografi dhe video të ndryshme.

Ajo u fotografua nga pushimet teksa mori vëmendje me bikine./InfoKosova/