Ish e fejuara e tret e Seldit ‘çmend’ fansat me paraqitjen pa sytjena

Seldi dhe Sindi para disa muaj i dhanë fund lidhjes së tyre të dashurisë.

Dikur nuk e bënin publike përfundimin e kësaj lidhje, deri sa Sindi filloj të hedh kunja në drejtim të Seldit, shkruan InfoKosova.

Në llogarinë e saj zyrtare Sindi ka publikuar një fotografi teksa shihet e veshur pa sytjena.

Kujtojmë se Seldi ka qenë tre herë i fejuar dhe e fejuara e parë ishte vajza e gazetarit Milaim Zeka, e dyta këngëtarja Mimoza Shkodra dhe e treta Sindi Cela./InfoKosova/