Web Analytics
BallinaUncategorizedIsh gruaja e Blerim Xhemajlit iu "kallë" me lëvizjet e saj nga...

Ish gruaja e Blerim Xhemajlit iu “kallë” me lëvizjet e saj nga plazhi

Erjona Sylejmani njihet në publik si ish gruaja e futbollistit të njohur Blerim Xhemajli, shkruan “InfoKosova”.

Erjona dhe Blerimi nga martesa e tyre tashmë e dështuar, kanë një djalë të cilin e kanë si frut të dashurisë së tyre të dikurshme.

Tash e sa vite çifti i kanë dhënë fund martesës së tyre, dhe shkaku nuk dihet akoma.

Por, ndarjen si duket Erjona nuk është se e ka ndjerë shumë.

Ajo kënaqet nëpër plazhe, dhe këtë na e ka bërë me dije sa e sa herë.

E edhe sonte Erjona na tregon se si i tund të pasmet duke marrur rrezet e diellit./InfoKosova/

https://www.facebook.com/vipaklips/videos/170068744350890/

Rrjetet Sociale

630,781FansaPëlqeje
28,195NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit