Ish i dashuri i Semit në shtëpinë e Big Brother, ky është reagimi i saj

Në shtëpinë e “Big Brother VIP” nuk mungon muzika dhe së fundmi është dëgjuar kënga “Merre lehtë” nga Bojken Lako.

Semi nuk e ka fshehur dot lumturinë teksa ka dëgjuar zërin e ish-partnerit dhe është çuar të kërcejë me një super entuziazëm.

Performanca e saj është shoqëruar me ngacmime nga pjesa tjetër e konkurrentëve.

Kujtojmë se Semi ka shprehur si dëshirën që Bojken ta vizitojë në shtëpinë vip.

Deri më tani i ka shkuar vetëm zëri mbetet të presim nëse do ta kemi fizikisht në shtëpinë më të famshme.

Shiko videon: