Web Analytics

Ish i dashuri i Tunës pjesë e BBVA4? Cozman e tregon të vërtetën

Reperi nga Kosova Ylber Abdullahu i njohur me emrin e artit si Cozman, ka dalë disa herë nëpër listat e personazheve që vit pas viti lakohen si të mundur për të qenë pjesë e spektaklit.

Edhe këtë verë, lajmet kanë nisur dhe emrat e parë, po ashtu, kanë nisur të përfliten.

Në fakt, reperi paska marrë disa herë ftesa, por në të gjitha rastet ka refuzuar për të qenë pjesë.

I ftuar në një program së bashku me mikun e tij, Skerdi, Cosman komentoi lajmet e fundit që janë shkruar për të nëpër portale të ndryshme.

Mes të tjerave, për pyetjen nëse e ka konfirmuar pjesëmarrjen në edicionin e katërt të spektaklit, Cosman tha se ftesën e ka marrë më shumë se 5 herë, por e ka refuzuar, sepse nuk e gjen veten në të tillë format, ndaj edhe është i bindur që as këtë herë nuk do të marrë pjesë.

Nga rubrika