Web Analytics
BallinaUncategorized“Ish-i më mbante mbyllur”, modelja shqiptare tregon historinë gjatë pushimeve

“Ish-i më mbante mbyllur”, modelja shqiptare tregon historinë gjatë pushimeve

Modelja Erjola Doci në rubrikën Trotuar në “E Diell” ka treguar një nga eksperiencat e saj më të këqija gjatë pushimeve.

Ajo shprehet se është mbajtur e mbyllur nga i dashuri i saj, ndërsa shoqet dhe kushërirat dilnin edhe shijonin.

“Varet se si janë partnerët, se tani mu kujtua një eksperiencë personale.

Jam shumë e lumtur që këtë verë do t’i kaloj pushimet single se verën që shkoi të gjitha shoqet e mia dilnin bënin qejf kurse unë rrija e mbyllur në çarçaf.

S’janë gjithë open mind, ka persona që s’ta japin lirinë”, tha ajo.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit