Web Analytics

Ish klubi futbollistik nxjerr ‘bllof’ Lumbardhin pas deklarates se “kam qenë ish-profesionist i futbollit”

Botuar nga: InfoKosova

Lumbardh Salihu, fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova, u prezantua në këtë format si VIP pasi siç u shpreh ai, me profesion ishte “model dhe ish-profesionit i futbollit”.

Klubi i fundit futbollistik i të cilit ishte pjesë Lumbardhi është “FC Mistelbach“.

Të dhënat për Lumbardhin në faqen e tyre nuk janë edhe aq të dëshirueshme.

Madje, ish-sulmuesi i tyre prezantohet si shënues i vetëm 10 golave, deri më 1 janar të vitit të kaluar kur dhe shënohet fundi i karrierës së tij.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT