Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveIsh konkurrentja e "Love Story" publikon bisedat private me Kristin

Ish konkurrentja e “Love Story” publikon bisedat private me Kristin

Pas pjesëmarrjes në emisionin “Love Story”, Marinla Hysa bëri bujë të madhe me videot në TikTok ku akuzat për personazhet publik ishin ndët më të fortat të thëna publikisht. Qëllimi i saj në këto video ka qenë që t’i nxjerrë keq personazhet VIP, duke i ironizuar apo zbuluar sekrete.

Marinela vendosi të publikojë disa mesazhe që kishte shkëmbyer me Kristin. E keto biseda duket se jane me te nxehta se c’prisnin fansat. Krist Alija dhe banorja tjeter e Big Brother Vip Albania, Kejsi Medini, kane filluar nje romanc brenda shtepise se BBBVA-se.

Cifti si duket po shijon cdo moment bashke, ani pse familjaret e tyre jane kunder kesaj lidhje. Dite me pare babai i Keisit Sabiani ka reaguar permes nje story duke kerkuar qe vajza e saj te dal jashte shtepise.

Banorja e cila u skalifikua nga vellau i madhe, Ermiona Lekbella, per shkak te thyrjes se rregullave, u largua por, ne kete ngjarje Sabiani u shpreh ” te lutem ma merr gocen time me vete”. Sa i perket Kristit, eshte perfolur se ka lene nje dashuri jashte pezull, pasi ish e dashura ka reaguar ne disa momente. Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit