Web Analytics
BallinaSHOWBIZIsh-partnerja e Majk shfaqet super në formë/ Në këtë vend luksoz po...

Ish-partnerja e Majk shfaqet super në formë/ Në këtë vend luksoz po i kalon pushimet

Majlinda Zeka është kthyer në një nga vajzat më të njohura në rrjetet sociale që pas ndarjes së saj nga reperi Majk.

Modelja komentohet shpesh për jetën luksoze dhe pushimet e shpeshta që bën, së fundmi Majlinda së bashku me djalin e saj Roan, ndodhen në Turqi, ku po shijojnë disa ditë relaksi.

 

Kjo vihet re edhe nga postimet e blogeres në Instagram, e cila si gjithmonë nuk harron të të mbajë të informuar ndjekësit e saj.

Ish-partnerja e Majk pa postuar disa foto nga pushimet e saj, ku duket shumë në formë, teksa mban veshur një palë bekini ngjyrë rozë, “Disa momente të ditës,”-shkruan Majlinda krahas fotove.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit