Ish-partnerja e Stresit, ‘ndez’ rrjetin me fotot në bikini me ngjyrë të zezë

Kejsi po qëndron larg reperit tash e sa kohë.

Dhe, ajo po kalon kohën me familjen dhe shoqërinë.

Ndërkohë, ajo ka nisur pushimet dhe nuk po i mungojnë imazhet e shumta pr.ovokuese.

Sapo ka publikuar fotografi të reja e veshur në bikini me ngjyrë të zezë duke iu dhënë vëmendje tipareve të saj të formësuara.

Ndryshe, Kejsi që nga ndarja me Stresin nuk dihet nëse është në ndonjë lidhje dashurie./Lajmi