Ish Presidenti Bujar Nishani- Edi Rama e Vucici kthyen korrigjimin e kufijve të Kosovës në tavolinë të bisedimeve. Ja faktet!

Ish Presidenti i Shqipërisë dhe njëherë Kryetari i Këshillit Kombëtarë të Pd-së, Bujar Nishani ishte mysafire në emisionin “Kojshia Show” ku dha një deklaratë të fortë për Edi Ramen.

Ai th se Edi Rama beri miqësi me Serbin duke harruar Kosovën.

Ja faktet dhe argumentet qe jep ai.

Shih minutën 23.09 të emisionit./Infokosova/