Web Analytics
BallinaUncategorized“Ish reja” e Hashim Thacit reklamon trupin në plazh dhe e quan...

“Ish reja” e Hashim Thacit reklamon trupin në plazh dhe e quan vetën çokolatë

Bukuroshja me format me të zjarrta Drita Stublla, edhe sot mori vëmendje në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar një fotografi e veshur me bikine të kuqe në plazh, duke rritur dukshëm temperaturat, shkruan InfoKosova.

Mbishkrimi i kësaj fotografie ishte e vendosur një emoj çokolatë.

Kujtojmë se bukuroshja dhe djali i ish presidentit Hashim Thacit, Endriti janë përfolur për një lidhje dashurie, gjë qe nuk e kanë pohuar apo mohuar ndonjë herë./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit