Ish-shefi i anti-dr*gës që vdiq dje ishte person i afërt i Fjolla Morinës

Këngëtarja Fjolla Morina sot ka humbur një person të dashur.

Këtë e ka bërë të ditur ajo me anë të një postimi në Instastory.

Ai u gjet dje në Ulqin dhe njihej si ish-shef i anti-dr*gës.

Duke ndarë një imazh të mikut të tij ajo shkroi fjalët emocionuese.

“Miku im i Dolfi shume veshtir po e kom te shkruaj per ty.

Ngushellime te sinqerta familjes dhe miqve.

Nje humbje e madhe per ne.

Kujtimi i ti do te jete ne zemrat tona.

Ngushllime”, shkroi këngëtarja krahas imazhit./Indeksonline/