“Isha vetëm 20 vjeç, ma imponuan, doja të ikja”, Arjola flet për takimin e parë me ish-bashkëshortin

Aktorja kosovare, Arjola Demiri në një bised me Kledin dhe Beniadën në oborrin e “Big Brother”, ka treguar se si janë zhviluar takimet e para me ish – bashkëshortine saj.

Ajo u tha banorëve se që në takimin e parë kishte shkuar nga se familjarët e kishin imponuar, shkruqan “Kosovarja”.

“Xhabanja”, zbuloi se qysh kur e pa donte të ikte me vrap dhe mos gta bënte fare takimin.

“Kur e kam parë ish-burrin tim për herë të parë, kam dasht me ikë me vrap, të betohem kam dashur me ikë nga dreka me vrap sepse ma imponuan takimin.

Jo me zor se unë me zor s’kisha shku fare, por ma imponuan, tani ca ndodhi.

Edhe takimin e dytë ma kanë imponuar por nuk erdhi ai që ishte në tavolinë, erdhi një tjetër”, tha Arjola.