Web Analytics
BallinaSHOWBIZIshi i Romeos nis pushimet, ekspozon asetet seksi

Ishi i Romeos nis pushimet, ekspozon asetet seksi

Vajza e ministrit të Brendshëm, Aleksia Peleshi është duke shijuar pushime luksoze në Andorra.

Bukuroshja 20-vjeçare ka publikuar në instagram foto nga një pishinë.

E veshur me bikini të zeza, Aleksia pozon dhe merr vëmendjen e të gjithëve, me përdoruesit e rrjeteve sociale që e komplimentojnë për bukurinë dhe format bombastike.

Aleksia është komentuar shumë nga mediet rozë në Shqipëri për lidhjen e saj me aktorin Romeo Veshaj.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit