Web Analytics
BallinaUncategorized“Ishte gati të qante”, Gates flet për herë të parë për divorcin

“Ishte gati të qante”, Gates flet për herë të parë për divorcin

Më në fund Bill Gates thyen dhe flet për divorcin, pas fjalimit të mbajtur për ndryshimin e klimës në takimin vjetor të biznesmenëve dhe politikaneve në Wall Street dhe Silicon Valley në SHBA miliarderi u pyet nga reporterët për ndarjen e bujshme.

Ai në thelb po i referohej faktit që divorci ishte faji i tij ai dukej pak emocional për këtë,  ishte gati gati të qante, u shpreh një nga pjesmarrësit në këtë takim, sipas “New York Post”.

Burimi shtoi se Gates nuk e përdori fjalën “marrëdhënie ” kur fliste për fundin e martesës së tij.

Sidoqoftë, jo të gjithë të pranishmit u impresionuan nga qëndrimi i Gates, pas njoftimit të divorcit të tij nga Melinda, po qa.rkullojnë zëra për Gates se ai është i paqëndrueshëm emocionalisht ndërkohë që nuk dihen të sakta shkaqet e ndarjes.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit