Web Analytics
BallinaUncategorizedIshte modele, por tani jeton në rrugë duke gjetur ushqim në plehra

Ishte modele, por tani jeton në rrugë duke gjetur ushqim në plehra

Ish-modelja thotë se nuk ka bërë dush për një vit.

Kur njerëzit e njohin, ata flasin me të, i japin disa para që ajo të ushqehet.

Ish-modelja Loni Willison, ish-gruaja e Jeremy Jackson, ka qenë e pastrehë për muaj me radhë dhe nuk duket më gjysëm aq magjepsës se më parë, transmeton Telegrafi.

Shumë burra kanë ‘vuajtur’ për gruan bionde të linjave perfekte, dhe tani ajo po kërkon ushqim në plehra dhe është e pasigurt çdo ditë.

Ajo kishte miliona dhe tani mezi mbijeton në rrugët e Los Angeles.

Sa herë që fotografët e kapin atë duke kërkuar ushqim, fotot udhëtojnë nëpër botë.

Ishte e ngjashme vitin e kaluar, dhe ato fotografi u panë nga ish miqtë e saj të cilët ishin tmerruar dhe filluan një aksion për ta hequr atë nga rruga.

Ata dështuan në këtë.

Ajo u tha gazetarëve se nuk ka më telefon, por ka ushqim të mjaftueshëm dhe një vend për të fjetur.

Ajo më parë zbuloi se nuk ka bërë dush për një vit.

Ajo u martua me Jeremy në vitin 2012, por ata u ndanë shumë shpejt.

Pesë vjet më parë, ajo pësoi një krizë mendore dhe humbi punën e saj si asistente në një qendër të kirurgjisë kozmetike.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit