Web Analytics
BallinaSHOWBIZIshte yll i muzikës, por ku është e si po duket sot...

Ishte yll i muzikës, por ku është e si po duket sot Dafina Rexhepi?

Në një periudhë kohore para dhjetë vitesh, Dafina Rexhepi ishte hyrje e re dhe shumë e veçantë në tregun tonë muzikorë.

Ajo, pati disa këngë që mbanin vulën e hitit dhe u bë tejet e angazhuar nëpër mbrëmje muzikore.

Kënga që e vulosi suksesin e saj në tregun e muzikës, ishte “Delicius” në bashkëpunim me reperin Mc Kresha.

Ka kohë që Dafina është tërhqur nga muzika, ndërkaq arsyen e largimit nuk e ka treguar asnjëherë.

Kështu duket ajo sot./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit