Iu dha fjala në Kuvend, kështu e mbështet partneri Adriana Matoshin përmes ekranit

Deputetja e Kuvendit të Kosovës mori fjalën në seancën e sotme.

Dhe, i dashuri i saj Keith ka publikuar një imazh të deputetes nga Kuvendi në rrjetet e tij sociale, shkruan lajmi.net.

Në storien e tij në Instagram, ka postuar një fotografi e cila shihet duke lexuar fjalimin e saj dhe i ka bërë tag.

Ndryshe, Adriana Matoshi kishte zgjedhur një veshje elegante me ngjyrë portokalli në Kuvendin e Kosovës, theksojmë se, ajo po e vazhdon lidhjen e saj me Keith dhe po komentohet vazhdimisht në media rozë./Lajmi/