Ja çfar thot Bekim Jashari për aktakuzat që ju bënë Hashim Thaçit !

Bekim Jashari në emisionin Kojshia Show u pyet nga Moderatori Sadri Imeri edhe për aktakuzat që ju bënë ish themelueseve të UÇK-së: Hashim Thaçi e Kadri Veseli, shkruan InfoKosova.

Për ta kuptuar se çfar thot Bekim Jashari në lidhje me aktakuzat e ngritura nga gjykata speciale për presidentin e Kosovës Hashim Thaçi dhe kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës Kadri Veseli, ju ftojmë ta ndiqni videon më poshtë./InfoKosova/

Shiko Videon nga minuta 9:00: