Ja çfarë bën Ada para djemve konkurrentë të Përputhen

Ada është njëra nga konkurrentet e Përputhen që është më e komentuara e këtij sezoni deri më tani.

Ajo ka arritur që shumë shpejt ti bëj mbi 200 mij ndjekës në Instagram, shkruan InfoKosova.

Por përpos publikut ajo pëlqehet edhe nga të gjithë djemtë për shkak të bukurisë e aseteve të saj joshëse.

Së fundmi po qarkullon një video ku ishin rreshtuar të gjithë djemtë ndërsa Ada vjen dhe këndon para tyre./InfoKosova/

Shiko videon: