4 C
Kosovo
E mërkurë, Dhjetor 11, 2019
Ballina Uncategorized Ja çfarë bën Albana Osmani para Xhamisë!

Ja çfarë bën Albana Osmani para Xhamisë!

Albana Osmani është njëra ndër moderatoret më seksi që kemi ne, shkruan “InfoKosova”.

Ajo ëshët e bukur, elegante dhe me stil.

Albana akoma vazhdon ta mbaj statusin “single”, ndërsa së fundmi është shfaqur nga Stambolli i Turqisë, ku shihet të ketë pozuar afër një Xhamie shumë të bukur.

E në Turqi nuk dihet akoma se me kë ka shkuar bukuroshja, por në foton që ajo e ka bërë publike vërehet se dukush ka qenë me të pasi që ajo vetën në këtë foto nuk ka mundur ta fotografoj.

Ndoshta bukuroshja e ekranit ka gjet ndonjë djalosh e po e mban të fshehur? Kjo akoma nuk dihet!

Sido që të jetë, ia lëmë kohës. /InfoKosova/

608,926FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Varros veturën për ta vozitur në botën tjetër

Një biznesmen brazilian kishte pranuar shumë reagime negative pas njoftimit se donte të varroste veturën e tij. Chiquinho Scarpa, 62 vjeç kishte njoftuar në Facebook...
web
analytics