Albana Osmani është njëra ndër moderatoret më seksi që kemi ne, shkruan “InfoKosova”.

Ajo ëshët e bukur, elegante dhe me stil.

Albana akoma vazhdon ta mbaj statusin “single”, ndërsa së fundmi është shfaqur nga Stambolli i Turqisë, ku shihet të ketë pozuar afër një Xhamie shumë të bukur.

E në Turqi nuk dihet akoma se me kë ka shkuar bukuroshja, por në foton që ajo e ka bërë publike vërehet se dukush ka qenë me të pasi që ajo vetën në këtë foto nuk ka mundur ta fotografoj.

Ndoshta bukuroshja e ekranit ka gjet ndonjë djalosh e po e mban të fshehur? Kjo akoma nuk dihet!

Sido që të jetë, ia lëmë kohës. /InfoKosova/