Ja çfarë bën Kim Kardashian pas lajmit që ish- bashkëshorti i saj po mërzitet pas ndarjes!

Ylli televiziv, Kim Kardashian nuk po mërzitet për ndarjen nga Kanye West.

Edhe pse  u tha që Kanye është në gjendje jo të mirë, kjo pasi që nuk po mundet të përballojë se së shpejti do të ndahen.

Por, është Kim ajo qe  treguan format e trupit të saj, me anë të fotografive të ndryshme.

Kim bën me dije se po vazhdon duke lënë të kaluarën prapa, vlen të përmendim faktin se Kim dhe Kanye janë prindër të katër fëmijëve./IndeksOnline/