Web Analytics
BallinaSHOWBIZJa çfarë do të bëj Eduart Grishaj kur të mbush 50 vjeç

Ja çfarë do të bëj Eduart Grishaj kur të mbush 50 vjeç

Regjisori Eduart Grishaj ka qenë i ftuari i veçantë i “Piranjave” këtë të diel.

Atje ka bërë një intervistë ndryshe nga të zakonshmët.

Nga “filmi “Sofia”, tek familja e miqtë e vjetër dhe të rinj, regjisori i ri zbuloi pak më shumë për veten.

Ne kete film luan edhe partnerja e tij Arbana Osmani.

Ai tregoi se si u frymëzua për filmin që po shfaqet në kinematë shqiptare.

Si e ka pritur publiku dhe mbi të gjithë a është xheloze partnerja e tij Arbana Osmani.

Për Sofinë, apo për aktoren që e luajti në film.

Në një intervistë ndryshe nga të tjerat, ju ftojmë të ndiqni “rrëfimin” e Eduart Grishajt në videon e mëposhtme.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit