Ja çfarë i bën Tea me filter Arjanit, duket si femër

Ish konkurrentja dhe analisti i Përputhen Arjan Konomi janë parë në shoqërinë e njëri tjetrit mjaft shumë kohëve të fundit.

Sigurisht kjo pasi Arjani kishte Tean si më të pëlqyeren edhe gjatë emisionit, shkruan InfoKosova.

Mirëpo Tea postoi pak më parë një video ku vëmendjen e merrë filteri tek fytyra e Arjanit.

Shikojeni videon më poshtë si duket Arjani./InfoKosova/