Web Analytics
BallinaUncategorizedJa çfarë i bëri në veturë Miloti që Edona u shkri duke...

Ja çfarë i bëri në veturë Miloti që Edona u shkri duke qeshur

Milotin dhe Edonën i kemi parë këtë verë bashkë në secilën dasmë.

Pasi janë të dy këngëtarë ata sigurisht i kanë bashkuar forcat, shkruan InfoKosova.

Mirëpo ata postuan një video ku Miloti i firëson Edonën derisa është duke vozitur.

Por pasi Edona i thotë të mos veprojë ashtu, reagimi i Milotit e shrin së qeshuri./InfoKosova/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit