Web Analytics

Ja çfarë pritet të ndodhë sonte në BBVA?

Botuar nga: InfoKosova

Në shtëpinë e “Big Brother VIP” dinamikat dhe debatet sa vinë e shtohen, teksa banorët janë përballur me sfida të shumta.

Egla dhe Meritoni kanë nisur një sherr të madh!

Mendimet anonime për njëri-tjetrin, kanë “ndezur gjakrat” në shtëpi!

Kush do të eliminohet, mes Silvit dhe Ledjonës?

Të FUNDIT