Learta Jakupi apo siç e njihni të gjithë reja e Shyhrete Behlulit, tashmë është bërë pjesë e pa ndashme e rubrikës rozë, shkruan “InfoKosova”.

Learta edhe para se të martohej me djalin e Shyhretes, Kushtrimin, ishte e njohur ngase këndonte.

Por, famën e saj më të madhe e arriti pasi u lidh me të.

E këtë famë bukuroshja po e shfrytëzon mjaftë mirë.

Ajo tashmë është bërë edhe nënë, së fundmi Learta ka blerë një qafore të re, ku dhe i shkruan emri i djalit të saj Matin.

E rregulluar bukur dhe e veshur me një këmishë të zezë, Learta e zbulon edhe qaforen e saj të re të cilën mund ta shihni tani./InfoKosova/