Ja çfarë thotë Fationi kundër Melisës

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Fation Kuqari, ditë më parë kishte paralajmëruar që do të publikonte disa fotografi të njërës nga konkurrentet e emisionit.

Por, ai ka vendosur që të fshij të gjitha fotot që ka pasur të ndonjë konkurrentes, pasi sipas tij ai nuk e dëshiron vëmendjen e pa merituar.

“Perderi sa nuk jam me ne emision vendosa te fshij story sepse nuk dua vëmendje te ‘vj.edhur’, por kur shikoj gjëra të tilla nervozohem shum”, ka shkruar ai.

Kujtojmë që gjatë ditës së djeshme në program janë shfaqur disa fotografi të cilat aludojnë për një lidhje të mundshme në mes Andit dhe Melisës, por që kjo e fundit mohoj një gjë të tilllë.

Gjithashtu, Fationi ka cekur që nuk është më pjesë e emisionit dhe tërhiqet nga këto gjëra dhe që ajo është shumë më fat.

Mbi të gjitha nuk jam me pjes e emisionit kshu qe tërhiqem totalisht nga kto, je shum me fat… puthi këm.bët”, ka përfunduar ai.

Në këtë foto të postuar në “Instastory”, ai ka postuar përsëri një vajzë me flokë të kuqe, e që në emision vetëm ajo ka flokë të kuqe./Express/