Ja çfarë veprimesh bënë në rrugë vajza e Albërie Hadërgjonaj

Angjelina Hadërgjonaj është bërë emër i njohur që në moshë shumë të re, ajo është vajza e vogël e këngëtares së mirënjohur Albërie Hadërgjonaj, e cila ka trashëguar talentin e së ëmës.

Pas një pauze të konsiderueshme, Angelina është rikthyer sërish në skenë dhe tashmë po e synon tregun e muzikës ndërkombëtare.

Angelina i ka të gjjtha për të qenë yll botëror.

Ndryshe, Angelina së fundi ka realizuar disa foto nëpër rrugë, ku duket mjaft bukur./Kosovarja/