Ja cilës të famshme shqiptare ia “mori” burrin Arbana Osmani

Moderatorja bukuroshe Arbana Osmani, është një nga vajzat më të dashura dhe më të komentuara në media sociale.

Ajo ka mbi 20 vite karrierë në televizion ku edhe ka arritur të i lakohet emri mjaftë shumë për emisione të suksesshme, shkruan InfoKoosova.

Në jetën private Arbana ishte e lidhur pë r 16 vite me burrin e parë me të cilin ka edhe një djalë.

Por, si duket lidhja e tyre nuk funksionte aq mirë pasi që erdhën deri te ndarja.

Viteve të fundit Arbana ka pranuar se është në lidhje me producentin Eduart Grishaj me të cilin ka edhe një djalë.

Ndryshe, vite më parë Eduarti ishte i fejuari i aktores Rudina Dembacaj./InfoKosova/