Ja cili tip i mashkullit i ka pëlqyer gjithmonë Nora Istrefit

Karrieren muzikore e ka nisur herët, kur ishte ende vetëm një vajzë e njomë, një adoloshente dhe vajzë me ëndrra të mëdha, një pjesë të mirë prej të cilave ia arriti ti realizoj.

Nora Istrefi, u bë hit me këngën me titull “Taxi”, këngë kjo që e afroj shumë me publikun.

Sigurisht, për ta pasur efektin e duhur, ndihmoj edhe performanca e saj ekstravagante.

Më pas erdhen shumë këngë hite, të cilat e shënuan karrieren e saj dhe e bënë Nora Istrefin këtë që e njohim sot, yllin e industrisë së muzikës në vend.

Këngëtarja ishte e martuar për vite me rradhë me Robert Berishen, me të cilin ka edhe një vajzë.

Kur Nora ishte pyetur një herë e një kohë se cilët futbollistë i pëlqejnë, ajo ishte ndikuar nga pamja dhe jo nga talenti i tyre, dukë përzgjedhur Lorik Canen dhe David Beckham.

Pra, të dy goxha larg Roberit, apo?