Web Analytics

Ja çka bën Elita që të duket më e madhe

Nga: InfoKosova

Moderatorja e njohur kosovare, Elita Rudi, është e martuar me reperin nga Peja, Gjiko.

Ata kanë një vajzë dhe një djalë, duke formuar kështu një familje shumë të bukur.

Elita është shumë active në rrjetet sociale, ky bën postime nga me të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet e veshur me fustan të gjatë dhe të hapur.

Vemendje te madhe moren e kepucet e saj.

Në këtë veshje ajo po shkëlqen në pamje.

Ndërsa nuk mungojnë as pozat provokuese nga moderatorja e njohur kosovare. /ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT