Web Analytics

Ja çka bënë në WC e qytetit, mbesa e Shyhretes

Elira Martinaj është mbesa e madhe e këngëtares Shyhrete Behluli.

Elira edhe pse mori famën nga gjyshja dhe mami i saj Njomza, ajo ka arritur të marr vëmendjen me fotot e saj të publikuar në instagram, shkruan InfoKosova.

Si gjithmonë edhe këtë herë bukuroshja mori vëmendje në paraqitjen e fundit.

E veshur me xhinse dhe më kërthizë në fushë, Elira dukej mjaftë e zjarrtë me pozën në një nga WC e qytetit./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika