Web Analytics
BallinaUncategorizedJa çka i bën Xheri mbesës së saj kur jetë veç me...

Ja çka i bën Xheri mbesës së saj kur jetë veç me të

Xheri është për momentin gjyshja më e lumtur në botë.

E këtë shpesh herë e ka konfirmuar në intervista dhe rrjete sociale, shkruan InfoKosova.

Poem Blue është vajza të cilën e sollën në jetë bukuroshja Sara Hoxha dhe reperi Ledri Vula.

Xheri ditën e sotme e ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj të Poemes duke i vendosur një qeshi mbi veshin e saj.

Me këtë detaj me të vërtet Poem po duket qershi.

Ja shikojeni./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit