Majlinda Zeka ish e dashura e Majk pothuajse cdo të dytin post e ka bashkë me birin e saj.

Edhe tani, Majlinda ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet vetëm djali i saj të cilit i kishte vënë syze të saj.

Roani duket shumë qesharak dhe interesant me këtë pamje të cilën nëna e tij e ka parë si të arsyeshme ta publikojë në rrjetet sociale.

Kujtojmë që mediet kanë aluduar për një bashkim të Majkut dhe Majlindës pas lindjes së Roan, por një gjë e tillë nuk është konfirmuar nga asnjëri.